05. 12 2016 11:30 | Lucia Šimová

Nové posily v Kredenci: Tieto tváre by ste nečakali

Markíza odvysiela špeciálnu epizódu pri príležitosti Dňa s Nadáciou Televízie Markíza.

Kredenc - Miesiči
Kredenc - Miesiči Foto: Markíza

Dokonale vypracované telá a ústa plné drsných rečí. Tak by sa dala opísať skupina namakaných Miesičov z obľúbenej skeč šou Kredenc. Tentoraz však ich prázdne debaty z posilňovne konečne naberú iný rozmer. Spolok športovcov-teoretikov sa rozrastie o skutočne vyšportované telo. Cenné rady im odovzdá známy herec Jožko Vajda a chlapci si spolu dokonca uvaria aj vysoko-proteínové jedlo! Nenechajte si ujsť najnovšiu epizódu. Pozývajú vás samotní Miesiči, aj Jožko Vajda.

 

Ďalšou posilou špeciálnej epizódy Kredenca, ktorý dnes vysielame pri príležitosti Dňa s Nadáciou televízie Markíza, bude aj moderátorka Lenka Vavrinčíková. Tú ste mohli v relácií Tvoja tvár znie povedome vidieť už v mnohých prestrojeniach. Tentoraz sa však pre dobrú vec nechala nahovoriť na úlohu krehkej Červenej Čiapočky. "Nakrúcanie bolo super, hoci občas bolo ťažké udržať vážnu tvár. Rolu červenej Čiapočky som si veľmi užila, pretože som znovu mohla byť dievčatko." povedala nám Lenka. Moderátorka sa tak sama ocitne v Hlbokej diline s dvomi svojskými poľovníkmi. Podarí sa im zachrániť ju, alebo skončí Červená Čiapočka v Kredenci rovnako ako v známej rozprávke?

Lenka v Kredenci.JPG
 

Lenka s Romanom Pomajbom
Foto: TV Markíza
 

V dnešnom špeciálnom Kredenci sa Juraj Kemka opäť premení aj na obľúbeného Bukina. Pre zmenu však vylezie zo svojho notoricky známeho štúdia a zájde si na balet! Na tom by v prípade Bukina nebolo nič zvláštne, lenže svojský moderátor sa pomýli a namiesto baletu sa ocitne v boxerskom ringu s najlepším z najlepších - Tomim Kidom Kovácsom. Keďže Tomi hneď usúdi, že "baleťáka" Bukina by rozdrvil na prach, prenechá ho svojmu synovi. Ako to dopadne už uvidíte v dnešnom špeciálnom Kredenci, ktorý je venovaný Dňu s Nadáciou Markíza.

Tomi so synom a Bukinom
Foto: TV Markíza
 

Pomôcť môžete aj vy kedykoľvek počas dňa zaslaním darcovskej SMS v tvare „DMS NADACIAMARKIZA“ na číslo 877 v sieti operátorov O2, Orange a Slovak Telekom, pričom cena jednej SMS je 2 eurá. Ak sa rozhodnete venovať inú sumu, tú môžete poslať priamo na číslo účtu verejnej zbierky s heslom Nadácia Markíza: SK57 1111 0000 0003 3322 2023.

Sledujte špeciálne vydanie šou Kredenc - Deň s Nadáciou televízie Markíza už dnes o 21.45!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Kredenc - v pondelok, 28. mája, o 22.00!