12. 12 2016 10:30 | David Grich

Kemka a Pomajbo prežili útok! Ich reakcia vás dostane

Pozrite si rozhovor so skvelými hercami.

Juraj Kemka a Roman Pomajbo
Juraj Kemka a Roman Pomajbo Foto: Markíza

Návštevu zubára má v obľube asi málokto. Predstava zubárskeho kresla v spojení s vŕtačkou a neúnosným špecifickým zápachom šíriacim sa po celej čakárni zrejme nikomu nevyčarí úsmev na tvári. Preventívnu prehliadku u zubného lekára by sme však nemali podceňovať, ak chceme predísť nekonečným bolestiam.

Na nakrúcaní zábavnej skeč šou Kredenc sme počas prestávky odchytili dvoch skvelých hercov a komikov Juraja Kemku a Romana Pomajba, aby sme sa ich opýtali, či si spomínajú na najvtipnejší zážitok u zubára. Roman má vďaka svojmu dokonalému chrupu a veľkým ústam so zubárskym kreslom iba príjemné spomienky. Dokonca nám prezradil, že počas vysokej školy si chodil k zubárovi odpočinúť.

Pauza sa medzičasom skončila, a ako tak Roman naďalej pokračoval v odpovedi, spoza kamery sa na nich vyrútila plyšová hračka, a tak museli obaja čeliť útoku. Pozrite si vtipné video, ktoré vás zaručene pobaví! Môžeme vám prezradiť iba to, že celé to mal na svedomí Dano Dangl, ktorý je producentom, scenáristom a spolurežisérom Kredencu.

 

Sledujte Kredenc dnes o 22.55 na Markíze.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Kredenc - v pondelok, 28. mája, o 22.00!