Kredenc cover

Našli sme "originál" Bukina!

23. 06 2015 08:00 | Martina Štefanková
Mário Toráč
Mário Toráč
Mário Toráč a Bukino
Mário Toráč a Bukino
Mário Toráč a Bukino

Mário Toráč je späť.

Po megaúspechu, ktorý zaznamenal Bukino v Kredenci, sme sa rozhodli vypátrať onoho známeho moderátora audiotextových sútaží, ktorý inšpiroval tvorcov Kredencu. 

A našli sme. Pamätáte si ešte Mária Toráča? My áno, a preto sme sa rozhodli, že ho oslovíme. Spýtali sme sa, ako sa mu páči Bukino, a čo hovorí samotný moderátor na výkony Ďura Kemku, ktorý ho, povedzme si otvorene, dokonale napodobňuje.

"Ako keby som sa pozeral sám na seba, detaily má v rukáve," hovorí Mário. Už od prvého dielu vydania Bukina v Kredenci ho ľudia spoznali. "Prvé video automaticky obnovilo v mojom mobile aplikáciu messenger. Zrazu mi chodili správy: Ahoj Mário. Bol si v televízii... Ahoj Mário na Markíze ťa paroduje týpek... Každou odvysielanou reláciou s BUKINOM pribúdajú žiadosti o priateľstvo na mojom facebooku." Mário teda vstal z popola ako bájny Fénix. A to vďaka Bukinovi.

Toráč pokračuje: "Utorky MHD nechodím, a ak musím, tak cestujúcim sa zrazu páči tlačenica v MHD." Takže po pondelňajšom odvysielaní Kredenca má problémy tváriť sa, že to nie je on.

Pamätáte si na Toráčove video, ktoré je asi najpopulárnejšie? Stačí dať do vyhľadávača slovo "Hetero" a hneď je každému všetko jasné. "Keď si pozriem BUKINA, tak vidím Mária HETERO. Je suprový. A na detailoch si dal záležať. Toto je paródia na 100%," vtipne poznamenal.

A že Bukino je populárny aj u neho doma, je jasné. Dôkazom sú fotografie v galérii.


Všetko je v Kredenci: Pozrite si tie najlepšie videá z vašej obľúbenej skeč šou.

Bukino opäť perlí: Čo ješ, vtedy keď jež...

Vieme, prečo prezident prijal našich veselých turistov: Zvolili ste si naj upútavku: Vo štvorici po Slovensku u prezidenta